Gipserfirma Glarus

Ambos Gips GmbH kennt man auch als Gipser Glarus oder Maler Glarus. Unsere Dienstleistungen sind von einem Neubau über eine komplette Renovierung, bzw.Sanierung sowieTrockenlegung feuchter Wände bis hin zum exklusiven Strukturputz, feinster Spachteltechnik,Wisch- und Stupftechnik.

LA SANDÍA! NO NO NI LA COMAS MÁS, TIENES QUE VER ESTO YA Y COMPARTE ESTO YA EN SEGUNDOS

La sandía, también conocida como patilla en otros países, es un fruto muy delicioso y refrescante, cuando pensamos en una sandía de seguro nos viene a la mente una tarde soleada de verano y un buen trozo de este fruto en nuestras manos, o bien un batido bien frío de sandía. Además de esto, la […]

Njihuni me Adelinen, mjeken shqiptare që po shkëlqen me punën dhe bukurinë e saj në Zvicër (Foto)

Njihuni me Adelinen, mjeken shqiptare që po shkëlqen me punën dhe bukurinë e saj në Zvicër (Foto) Bukuroshja shqiptare nga Kosova, Adelina Thaqi, e cila jeton në Zvicër, ndihet e privilegjuar që ka zgjedhur profesionin human si profesion të jetës. Ajo është bukuroshja e zgjedhur “Miss Grand Kosova 2014”, e cila po tregohet e suksesshme […]

Mamaja përkëdhel beben, kjo video po pushton miliona njerëz (VIDEO)

Bebja nga xhirimi është aq e ëmbël sa që kënaqja e saj me përkëdheljen e nënës ka bërë për vete më shumë se 11 milionë njerëz në Facebook. Çdokush ka nevojë për përqafim të ngrohtë apo së paku për prekja të ngrohët, në mënyrë që më lehtë dhe më bukur të përballet me përditshmërinë jo […]

Ky është sekreti që femrat aziatike kanë fshehur për shekuj! Kjo është mënyra se si të

Të kesh një fytyrë të pastër e të shëndetshme është një ëndërr për shumë femra, por për ta realizuar atë nuk është shumë e thjeshtë. Gjithsesi, femrat aziatike kanë tendencën të kenë një fytyrë perfekte dhe që rrezaton gjatë gjithë kohës, duke bërë që të gjithë të pyesin se si ia arrijnë këtë. Për fatin […]

Besojeni ose jo, këto shenja horoskopi ju ngrenë në ajër vetëm me një puthje

Puthja është shumë e rëndësishme për një çift, madje me anë të buzëve ju përcillni shumë më tepër emocione se sa gjatë një marrëdhënieje seksuale. Secila shenjë horoskopi e përjeton n ë mënyrën e saj. Lexoni tuajën. Dashi: Puthja e Dashit është energjike, e fuqishme dhe mbresëlënëse. Dashi aktit të puthjes i qaset me entuziazëm […]

Në mëngjes përfundoi i arrestuar, por ja çfarë kishte në plan për të bërë sot Stresi

Telashet duket se nuk kanë fund për Arkimed Lushajn, i njohur ndryshe si Stresi. Mëngjesin e sotëm këngëtari përfundoi në komisariat, pasi në lokalin ku ndodhej ai u gjet kokainë. Ndërsa kjo nuk është hera e parë që Stresi ka probleme me policinë në një kërkim të thjeshtë në llogarinë e tij në Instagram reperi […]

Rama jep lajmin e mirë për 13 shërbimet e reja: Mund të aplikoni nga puna ose shtëpia

TIRANE- Kryeministri Edi Rama përmes një statusi në faqen e tij të “Facebook”-ut ka publikuar sot listën me 13 shërbime të reja që biznesi mund të paguajë në Drejtorinë e Tatimeve pa mbajtur radhën. Kreu i qeverisë tha se përmes E-Albania do të bëhet e mundur lehtësimi i shërbimeve për qytetarët. STATUSI I RAMËS Çdo […]

E tmerrshme/ Shqiptari masakron të bijën 1-vjeçe, i thyen dy brinjë. Gruaja e kuptoi kur…

Ne gjendje te rende per jeten nje vajze qe kishte pak qe kishte mbushur vitin. Ajo u dergua ne gjendje kritike per jeten ne spitalin e Fierenzes dhe policia ka vene ne pranga te atin, nje shqiptar 48 vjecar si autor te dhunes barbare ndaj se bijes. Mediat italiane bejne me dije se vajza kishte […]

Aksidenti në Levan-Tepelenë, ekspertiza zbulon shkakun që u mori jetën tre të rinjve

Nga ekspertiza e kryer rezulton se shkak për aksidentin është bërë shpejtësia e madhe me të cilën lëvizte mjeti. Më konkretisht rezulton se i ndjeri Fisnik Murataj, i jepte mjetit me 150 km/orë. Kjo ka bërë që në gjendje të përgjumur pas dasmës së vëllait, ai të humbë kontrollin e makinës duke përshkuar një distancë […]